Värskenduse Kuupäev: 1 Juuli 2024
Anonim
Kuidas mängida 7 minutit paradiisis - Teadmised

Sisu

Selles artiklis: Mängige 7 minutit paradiisisPiiride järgimineVastage vastastikusele survele15 Viited

Paradiisis mängitud 7 minutit mängitakse tavaliselt teismelistega peol. Valitakse kaks inimest, kes veedavad 7 minutit üksi pimedas, suletud keskkonnas. Selle 7 minuti jooksul saavad nad teha ükskõik mida. Paljud mängijad kasutavad võimalust rääkida intiimsetest asjadest või tegeleda julgete tegevustega, näiteks suudlemine ja üksteise armatsemine. Pole tähtis, kuidas te seda mängu valite, peate alati austama teise mängija piire ega tohi teha midagi, mis võib teda ebamugavaks muuta.

etappidel

1. meetod Mängige paradiisi 7 minutit

1. Valmistage koht ette. Selle mängu mängimiseks on teie majas vaja väikest suletud ruumi. Tavaliselt on pime, ehkki saate valgustatud ruumi suurepäraselt valida. Peate pakkuma toolid ka mõlemale mängijale, kuid see pole alati vajalik.
    • Näiteks võite mängida 7 minutit paradiisis kapis, vannis või ruumis, kus teie vanemad pesu pesevad.
    • Kui soovite, et see ruum jääks pimedaks, saate selle ruumi pirnid eemaldada.
    • Sel juhul peate eemaldama ka võimalikud takistused, mis võivad olla ohtlikud, eriti kui mängijad ei näe midagi.
    • Et mängijad ei saaks kellaaega vaadata, saate nende kella konfiskeerida enne, kui nad tuppa sisenevad. Ärge unustage ka nende telefoni kaasa võtta.

2. Koguge mängijad. Tavaliselt vajate umbes võrdset arvu poisse ja tüdrukuid, kuigi see sõltub mängijate eelistustest. 10–14 teismelisest koosnev rühm on üsna tavaline, kuid mängida saab vaid 6 mängijat.
    • Võite mängida oma kooli sõprade, naabrite või suvelaagris viibivate klassikaaslastega.

3. Selgitage osalejatele reegleid. Nüüd, kui näidend on valmis ja kõik mängijad kohal, peate neile reegleid selgitama. See on eriti oluline, kuna paradiisis on mitmeid 7-minutilisi variatsioone. Siin on selle mängu kõige tavalisemad reeglid.
    • Valige juhuslikult kaks inimest.
    • Lukustage need 7 minutiks üksi asuvasse ruumi. Ärge unustage ukse sulgemist.
    • Vabastage mõlemad mängijad, kui 7 minutit on möödunud.
    • Samuti saate luua oma reegleid, näiteks lülitada välja tuled või sisse lülitada või keelata mängijatel kellad ja sülearvutid.
    • Et keegi ei tunneks end ebamugavalt, võite kehtestada, et ükski mängija ei tunne kohustust minna tuppa, kui ta seda ei soovi.

4. Looge loosimissüsteem. Nii saate valida kaks inimest, kes saadetakse paradiisis oma 7 minutiks tuppa. Võite pudelit keerutada või kõigi osalejate nimesid kirjutada ja mütsi panna. Kui soovite veenduda, et valisite alati poisi ja tüdruku, saate oma loosimissüsteemi korraldada žanri järgi.
    • Žanri järgi loosimise korraldamiseks võite pudelit keerutada üks kord tüdrukutele ja teist korda poistele. Inimene, kellele osutatakse iga rühma jaoks, läheb tuppa.
    • Mütsist (või muust mahutist) nimesid joonistades võib teil olla üks tüdrukutele ja üks poistele. Iga vooru jaoks valite ühe mütsi ja siis teise nime.

5. Mängige 7 minutit paradiisi. Iga mänguvoor koosneb kahe inimese saatmisest 7 minutiks tuppa. Saate mängida nii mitu korda kui soovite, kuigi võite teha ka muid tegevusi, näiteks lauamängu või kaarte, nii et teistel osalejatel ei hakka igav, oodates, et neid valitakse ka nende läbimiseks. 7 minutit paradiisi.
    • Dramaatilise alarmiga stopper, näiteks tuletõrjuja sireen, võib teie mängu atmosfääri lisada, võimaldades samal ajal ilmaga silma peal hoida.
    • Kui aeg käes, koputage uksele ja andke mõlemale osalejale teada, et nende 7 minutit on läbi. Seejärel saate oma loosimise abil valida teised mängijad.
    • Saate 7 minuti lõpu näidata dramaatilisemalt. Kui soovite, avage uks, kui aeg on käes.

2. meetod: pidage kinni piiridest

1. Enne mängimist määrake selged piirid. Kui teil pole piire reguleerida seda, mida osalejad võivad teha või mitte, on oluline tutvustada neid, mida soovite kehtestada neile, kellega mängite paradiisis 7 minutit. Kui te seda ei tee, saavad nad neile saadetud signaale valesti tõlgendada ja lähevad liiga kaugele.
    • Näiteks võite öelda: "Ma tahan lihtsalt rääkida" või "Alustame rääkimist". Ma tahan suudelda, kuid ma ei taha liiga kiiresti minna. "
    • Samuti saate rangeid piire seada, öeldes: "Ma aktsepteerin suudlusi, kuid ma ei taha, et mind puudutataks. "

2. Väljendage oma ebamugavustunnet kohe. Mõnikord on teil mingis ootamatus olukorras ebamugav. Kui see juhtub, peaksite end võimalikult otse väljendama ja ütlema teisele inimesele, et te ei tunne end mugavalt ja et eelistate kohe peatuda.
    • Näiteks kui teine ​​mängija puudutab teid viisil, mis teile ei meeldi, võite öelda: "Ei, ma ei taha, et te mind siin puudutaksite. "
    • Võib olla keeruline öelda kellelegi "ei", kuid kui te seda ei tee, võivad asjad halveneda või mitte, nagu soovite. Te ei tohi kunagi nõustuda tegema midagi, mis muudab teid ebamugavaks.

3. Küsige teise luba. Tehke seda alati enne, kui proovite midagi uut. See võib olla tema käest kinni hoidmine, tema hellitamine või mis tahes vormis puudutus, mis võib ületada teise mängija isiklikke piire. Sel moel ei riku te kogemata selle piire.
    • Esitage lihtsalt väga lihtne küsimus "Kas ma saan teie käest kinni hoida?" Või "Kas ma saan sind niimoodi puudutada? "

3. meetod: hoidke vasturõhku vastu

1. Koguge oma mõtted kokku. Võtke hetk enda jaoks ja hingake sügavalt. Olukorras, kus teid võivad potentsiaalselt mõjutada eakaaslased, võite lasta end emotsioonidest üle ujutada ja teha või öelda asju, mida te ei mõtle. Puhkuse tegemine ei võimalda teil kiirustada ja paremini mõista, kuidas te end praegu tunnete.
    • Võite endalt küsida: "Milline inimene ma tahaksin olla? Kas see inimene teeks seda? Kui vastus on eitav, ei tohiks te selles mängus osaleda.

2. Väljendage selgelt, mida tunnete. Saame hõlpsalt lasta end rühma juhendada, kuid oma enesetunnet väljendades saate luua ühenduse ka oma sõprade ja teiste mängijatega. Kolite koonuselt üle isiklikumale koonusele ja teie sõbrad saavad teiega hõlpsamini sammuda.
    • Võite öelda: "Mulle meeldib teiega aega veeta ja ma ei taha, et mind muda tõmmatakse, aga ma ei taha seda mängu mängida."

3. Leidke vabandus. Ehkki ausus on alati parim lahendus, kui teie sõbrad või muud mängijad nõuavad, et mängite koos nendega, saate sellest olukorrast välja tulla, leides vale ettekäände. Võite neile anda väga lihtsa vabanduse, nagu näiteks järgmine.
    • "Mul on mõni päev olnud kurguvalu ja ma ei tahaks teile oma haigust anda. "
    • "Mul on tõesti piinlik, aga mul on valu, mis mind häirib, nii et ma ei saa mängida. "

4. Soovitage mõnda muud tegevust. Rühmamänge on mitu, mida võiksite mängida ja mis meeldivad teie sõpradele, kes ei soovi ka 7 minutit paradiisis mängida. Näiteks võite mängida Twisterit, miimimängu, sõnaraamatut või UNO-d jne.
    • Reklaamige mänge, mida ka teie sõbrad naudivad. Seejärel on teil parem võimalus veenda neid loobuma mõttest mängida 7 minutit paradiisis.